Doprava a parkování

Skipark Frymburk není možné minout. Skipark Frymburk se nachází nalevo od hlavní silnice č. 163 vedoucí z Frymburku do Lipna nad Vltavou u hotelu Leila, cca. 300 m od centra Frymburku.

Příjezd do Skiparku Frymburk

Směr od: Dolního Dvořiště, Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou

Pokračujte po silnici č. 163 obcí Lipno nad Vltavou, projeďte kruhovým objezdem rovně a pokračujte rovně. Po cca. 6 km zpomalte u cedule Frymburk a po cca. 300 m odbočte vpravo na parkoviště skiparku vedle hotelu Leila.


Směr od: Českých Budějovic, Českého Krumlova, Horní Plané a Černé v Pošumaví

Pokračujte rovně po silnici č.163 až do Frymburku, projeďte Frymburkem a pokračujte rovně směrem do Lipna nad Vltavou. Po přejetí mostu přes Lipenské jezero odbočte cca. 100 m za mostem vlevo na parkoviště skiparku.


Směr od: Českého Krumlova a Větřní

Pokračujte rovně po silnici č. 162 přes Světlík a Blatnou až do Frymburku. Na první křižovatce ve tvaru „T" odbočte vlevo a pokračujte rovně směrem do Lipna nad Vltavou. Po přejetí mostu přes Lipenské jezero odbočte cca. 100 m za mostem vlevo na parkoviště skiparku.


Parkování ve Skiparku Frymburk

Ve Skiparku Frymburk se nalevo od hotelu Leila nachází bezplatné parkoviště přímo u dětského parku Médi Kubíka. Dále je možné zaparkovat na náměstí ve Frymburku nebo parkovišti pod autobusovým nádražím, odkud Vás do skiparku dopraví skibus.

Skibus - Černá v Pošumaví - Frymburk - Lipno nad Vltavou

 

Skibus - České Budějovice - Frymburk - Lipno nad Vltavou